Hakkımızda

NEON GLOBAL LOJİSTİK

TARİHÇEMİZ

Neon Global Lojistik Yıldırımlar Group bünyesinde kurulmuş olan bir firmadır. Yıldırımlar Group olarak; 2008 yılında lojistik sektörüne girmeye karar verdik ve ilk aracımızı alarak bu serüvene başlamış olduk. 2011 yılına geldiğimizde partföyümüzde 16 çekici, 16 dorse, 5 minivan oluşturmayı başardık ve 45 personel ile sektörde hızlı bir büyüme sağladık. 2018 yılında 5 adet Minivan araç ile Minivan Ekspres taşımacılığına başladık.

Neon Global Logistic, lojistik sektöründe müşterilerin ihtiyaçlar ve talepleri doğrultusunda yüklerinin hızlı ve zamanında varış noktasına ulaşması için Minivan Ekspres Servisi hizmetini sunmaya başlamıştır. Avrupa ülkelerinin tamamına yakınına 24,36,48 ve 72 saat gibi sürelerde ekspres taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu bağlamda ilk aşamada 2 olan minivan aracımızı son 1 yılda 3 adet daha ekleyerek toplamda 5 araç ile müşterimize hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz; dinamik ve tecrübeli kadrosu ve son teknolojik imkanları kullanarak müşterilerine en iyi alternatifleri sunmayı hedeflemektedir.

Neon Global Logistic Bir Yıldırımlar Group Şirketidir.

Hizmet Politikamız

Daima Müşteriye Yakın Olmak
Neon Global Logistic olarak, müşterilerimize yükün yüklenip teslimine kadar sürekli iletişim halinde oluyoruz.
Daima Çözüm Üretmek
Neon Global Logistic olarak, müşterilerimize lojistik sektöründe çözüm üreten bir firma olarak hizmet vermekteyiz.
En Uygun Fiyatları Sunmak
Neon Global Logistic olarak müşterilerimize lojistik sektöründeki en uygun fiyatları sunuyoruz.
İmkansızı Mümkün Kılmak
Neon Global Logistic müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarında imkansız gibi gözüken tüm süreçlerinde yardımcı olmaktadır.

Misyon, Vizyon & İlkelerimiz

Vizyonumuz
Neon Global Lojistik
Lojistik sektöründe, uluslararası standartları en üst düzeyde tutarak kaliteli hizmet prensibiyle, ülkemizin Jeo-stratejik üstünlüğünü bilerek, küresel ticaret içerisinde hak ettiğimiz yeri almak. Dünya, Avrupa birliği ve ülke genelinde lojistik entegrasyonlar sağlamak. Global lojistik ağlarına dahil olmak.
Misyonumuz
Neon Global Lojistik
Neon Global Logistic olarak ;Müşterilerimize dinamik, disiplinli ve kurumsal yapımızla en üst düzeyde hizmet vererek, onları beklentilerinin ötesinde reel hedeflerine ulaştırmak ana hedefimizdir.
İlkelerimiz
Neon Global Lojistik
İş disiplini,Siparişten teslimata hızlı yanıt, izlenebilirlik, kalite,Çağdaş standardizasyon, sertifikasyon,Zamanlama hassasiyeti,Kurumsal yaklaşım,Çözüm ortağı olmak,Değer katmak,İnisiyatif ve sorumluluk almak,Çevrecilik.