Tekstil Taşımacılığı

Neon Global Logistic olarak özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış dorselerimiz ile çalıştığımız güzergahlardaki tüm bölgeler için organizasyonlarımızı sağlanıp, askılı tır taşımacılığı hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

Tekstil firmaları, üretmiş olduğu ürün modellerini farklı kitlelere sunmak için nakliyat şirketlerine başvurmakta ve kaliteli bir hizmet almayı amaçlamaktadır. Ancak pek çok şirketin askılı tekstil taşımacılığı için araç modeli bulunmadığı için talepleri geri çevirmek zorunda kalmaktadır. Özellikle de giyim ürünlerinin nakliyesi sırasında buruşmaması ve zarar görmemesi için kasa içerisinde askılı bir şekilde durması gerekmektedir. Neon Global Logistic firmasının tüm araç modelleri, söz konusu askılı tekstil taşımacılığı hizmetine uygundur.

Ekonomik Fiyatlarla Askılı Tekstil Taşıma

Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti de dâhil olmak üzere, tüm projeleri ekonomik fiyatlar ile gerçekleştiren Neon Global Logistic, önceliği ürün güvenliğine vermektedir. Pek çok müşterisine özel indirim ve kampanyalar tasarlayan firmamız, geri ödeme noktasında da kolaylıklar sağlamaktadır. Askılı tekstil taşımacılığı hizmeti hem şehir içi, hem de şehir dışı bölgeler için geçerlidir. Kumaş yüzeyleri ve eşya modelleri, yüzde yüz koruma altına alınarak talep edilen adreslere götürülmektedir.

Ayrıca; hiçbir giysinin yırtılması veya zarar görmesi de söz konusu değildir. Konu hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla ile iletişime geçebilir ve askılı tekstil taşımacılığı talebinde bulunabilirsiniz.

  • Aenean viverra pellentesque luctus.
  • Warehouse Management Systems (WMS).
  • Compatible with Ubermenu

Güvenli,Temiz ve Sigortalı Taşıma

Askılı Tekstil Taşımacılığı geçmişte, hiç steril olmayan tozlu nakliyat araçları ile taşınırdı. O dönemler ambalajlı askılı tekstil taşıma işlemi yapılmıyordu. Bu durum tekstil ürünlerinin toz içinde kalmasına ve tekstil firmalarının memnuniyetsizliğine yol açmakta idi. Gelişen teknoloji ile birlikte, nakliyat aracı dezenfekte malzemelerinin çıkması ve ambalajlama ürünleri ile en güvenilir ve sağlıklı bir şekilde tekstil taşımacılığı yapılmaya başlanıldı. Bu şekilde tekstil ürünü taşıması yapan; Neon Global Logistic müşterilerinin memnuniyetini de sağlamış bulunmaktadır.

Asklı Tekstil taşımacılığında müşterilerinin taleplerini ve isteklerini dikkate alan firmamız sizlere sorunsuz ve zamanında teslimat garantili taşımacılık hizmeti sunar. Sigortalı tekstil taşımacılığı sayesindede tekstil ürünlerinizi ayrı bir güven ve öz veri içerisinde taşır.

Asklı Tekstil Taşımacılığı hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir ve en uygun fiyattan teklif alabilirsiniz. Lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Askılı Tekstil dediğimiz farklı bir tekstil taşıma stilimizde bulunmaktadır. Bir nakliyat firmasının askılı tekstil hizmeti sunabilmesi için, nakliyat aracında askı sistemi bulunması gerekmektedir. Askılı tekstil taşıma hizmetine giden nakliyat araçlarımız bu ekipmanlarla taşımacılık öncesi hazırlanır. Bu şekilde adresinize gelir. Askılıklarla Nakliyat aracına elemanlarımız tarafından yerleştirilerek düzenli ve temiz çalışma sistemi oluşturulur. Nakliyat araçlarımızın steril ve temiz olmasından kaynaklı hiç bir tekstil malzemeniz kesinlikle kirlenmez. Ayrıca Ütüsü yapılmış, dikimi tamamlanmış toplu tekstil malzemeleriniz istediğiniz adrese tekstil taşıması aracımız sayesinde istediğiniz adrese nakliye edilir. Tekstil malzemeleriniz  Yıldırım Nakliyat aracılığı ile en güvenilir şekilde taşınır. Çünkü tüm tekstil çalışmalarımız için sigortalı tekstil taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur. Nakliyat aracında yerini alan malzemeleriniz teslim yerine kadar firmamızın mesuliyeti altındadır. Oluşabilecek bir kaza yada yangın durumunda tekstil malzemelerinizin değeri ile doğru orantılı sigortalanır. Tüm olumsuzluklara karşı en güvenilir şekilde taşınmaktadır.